harley davidson logo

harley davidson logo W zamian za to, że żywi się porcji jedzenia wziąć i może przetrwać i rozmnażać.

Z drugiej strony, dla pożytecznych bakterii, a zwłaszcza drożdże (Candida albicans), paszy, przeżycia i namnażania się cukry, skrobie, pieczywa drożdże (drożdże tego typu nazywa się Saccharomyces) i napoje alkoholowe, które zużywają.ubezpieczenia samochodów kalkulator

Wszystkie mikroorganizmy współzawodniczą ze sobą w celu kolonizacji w jelicie i namnażania. Jeśli nie pożyteczne bakterie kolonizują jelito grube i przewyższa korzystne bakterie, wyniki mogą zawierać owrzodzenia, osłabiony układ odpornościowy, zespół jelita drażliwego, infekcji pochwy i biegunkę.

Biorąc probiotyczny dodatek pomaga utrzymać drożdży, wirusów i innych szkodliwych mikroorganizmów w zatoce tworzy zdrowe i obojętnego środowiska w jelicie, zwiększa wydajność trawienia sprzyja lepszej związanych z jelitem odpowiedź immunologiczną, przyczynia się do zmniejszenia częstości odpowiedzi alergicznych i polepsza naprawę uszkodzonych jelit błon komórkowych.

Antybiotyki: Nie po prostu zabić złych bakterii

harley davidson logo

Tak jak sama nazwa wskazuje, antybiotyki nie stanowią dyskryminacji, jeśli chodzi o niszczenie mikroorganizmów, zarówno korzystne i niekorzystny. Jest podobny do bomby atomowej, unicestwiając wszystko na swojej drodze. Antybiotyki mogą pomóc poziom ciało równych, ale także otwiera drzwi dla szkodliwych bakterii, aby uzyskać przewagę w kolejnej rundzie mikro-wojny.

"Słyszałem, że powiedział kiedyś, że jeśli miałem tylko jedną rundę antybiotyków w swoim życiu, masz problem z drożdży," Dr Olds mówi. Aby nadążyć za wzrostem złych bakterii, uzupełniający dietę w probiotyku ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania równowagi jelitowej.

Czego szukać

Lawrence Bronstein DC, CNS, DACBN, 26-letni weteran Mahaiwe Chiropraktyki, Zdrowia Odżywianie Usługi w Great Barrington, Mass., Mówi skuteczna terapia probiotyku opiera się na szczególnych potrzeb jednostki i wymaga czegoś więcej niż tylko zbierając trochę jogurtu w lokalnym sklepie spożywczym.
Artykuł dzięki: