harley electra dane techniczne

harley electra dane techniczne

Co zabrać, a nie Przynieś na następny Motorcycle Trip

Możemy angażować się w overkill podczas przygotowywania się do każdego typu podróży? Odpowiedź brzmi "tak" i "nie". Z jednej strony, jeśli nie przynoszą wszystko, czego potrzebujemy, możemy później okaże się niewygodne, a nawet zagrożone. Bez wątpienia, że ??może znacznie zmniejszyć, jak przyjemne i udane nasza podróż jest. Z drugiej strony, przeciążenia nasz motocykl może ważyć nas w dół i spowolnić nasze postępy. Ponadto, w przypadku braku celu umożliwienia korekt w naszych planach podróży może uczynić nasze wyjazdy mniej spontaniczna (i mniej zabawne). Oto kilka wskazówek, o co zabrać ze sobą i nie wprowadzają na wycieczki motocyklowe:

1. Narzędzia

Przekładnia bezpieczeństwa obejmuje najważniejsze elementy dla każdej podróży drogowego motocykla. Jest wysoce wskazane, że przygotowują się od stóp do głów. Hełm pomoże zapobiec katastrofalne urazów głowy. Kurtka i spodnie jeździeckie chroni ciało przed kontaktem z nawierzchnią. Buty, takie jak buty Harley Davidson, może znacznie zmniejszyć ryzyko urazów nóg lub stóp. Obuwie jest dostępny w szerokiej gamie stylów i kolorów, a może zapewnić doskonałą ochronę przed urazami, podczas gdy na drodze. Przed wyborem buty, upewnij się, że pasują one dobrze i są wygodne.

harley electra dane techniczne

2. Ubiór

Częstym błędem, że wielu podróżnych, aby przed wyjazdem na wycieczki drogowej przynosi ciężkich, nieporęcznych ubrań. To może wydawać się logiczne, jeśli są skompresowanie dół drogi na mroźnym dniu zimowego. Jednak należy wziąć pod uwagę, że temperatura nadal może się znacznie różnić między regionami, a przez cały dzień. Upewnij się ubrać w warstwach, więc łatwiej jest dostosować się do Matki Natury.

3. Odzież wierzchnia

Podobnie jak w przypadku zwykłego stroju, w odzieży wierzchniej, które wybierzesz powinny również pozwalają ubrać w warstwach.
Artykuł dzięki: