harley heritage softail

harley heritage softail Jest to całkowicie naturalne, segment populacji mieć koncentracji uwagi siedmiu sekund, na przemian okresy manii (jakim nastroju był Newton, by stworzyć fizykę mechanistyczny poprzez oglądanie spadek jabłko?), A nawet depresji, która uderza nas na ruchliwej wakacje weekendy: możemy izolować się i zwolnić autostrad dla wszystkich, że ruch.na stronie więcej informacji Heck, prawdopodobnie nawet uratować życie! My, ludzie sprawiają wielkie jezdne sprzedawcy, pretensjonalnymi typów, muzyków, komików, polityków, pisarzy i terapeutów. Wykonujemy również wielkie alkoholików i narkomanów i są zdecydowanymi zwolennikami tytoniu i przemysłu gier hazardowych, ale to już inna historia. Robię trochę pociechy wiedząc, że wielu wspaniałych ludzi były bipolarny, włączając, lecz nie ograniczając się do Sir Isaac Newton (przedefiniować rolę jabłkiem), Franklin Delano Roosevelt, Lew Tołstoj i Earnest Hemingway.

harley heritage softail

Mam wyjść z tej ostatniej szczotki z żółwia nienaruszone. Należy się spodziewać, czas powrotu, czas, czas, myślę, Guess, Guess. Robię dobrze. Ja nie odbił się w ramiona byle kim. Nie zszedł do dołów hazardu w kasynie lub czekoladzie migdały (no, może za funt lub dwa). Ja nadal spotkać kobiety Dzięki tej stronie canyahookmeup jeszcze te piękne kobiety nie zbliżać się do euforii potencjał żądam za odcinek. Może to OK, aby przejść powoli i przyjaźnić się w pierwszej kolejności. Po prostu nie jestem w pełni przekonany, dostanę to, czego potrzebuję w ten sposób: część mnie chce, euforię.

harley heritage softail

Jestem lepszy dla doświadczeń? Tak. Dawno temu przyjął zasadę, że jedynym oczekiwaniem mam na nic mi przejść przez to stać się lepszym człowiekiem dla niego. Mimo, że szyna o miłości i nastrojów oraz Goethe cytat, to nowa rzeczywistość sugeruje mi przestać patrzeć na "jeden" i nie są uzależnione od ciągłego podniecenia i euforii.Następnym razem, gdy spotykam kobietę, która powala mnie na kolana, będę robić dobrze, aby przypomnieć sobie, że tak ładny i jasny i obiecujące, jak ona może być, mój atrakcją może być mniej do niej i bardziej do mojej choroby są wywołane przez połączenie chemii wewnętrznej, instynktownej potrzeby, duchowe tęsknoty i jakiegoś zewnętrznego wyzwalacza, prawdopodobnie od wielkiego dzwonu, fali lub jakiegoś motyla podejmowania wiatr w jakiejś dziedzinie daleko. Ja po prostu trzeba go stamtąd.

Artykuł dzięki: