harley pasternak dieta

harley pasternak dieta

Wciąż martwi Tonya poszłam go odebrać.

My wróciliśmy do mojego mieszkania około 8:30 rano. Kiedy zatrzymał się na parkingu były miałem zamiar wykonywać moje auto ciała arcydzieło. Jeden z mężczyzn, którzy pracowali w dół spojrzenia z mojego mieszkania wpadł do mnie mówią. "Jest detektywem z wydziału policji w moim sklepie, patrząc na ciebie."

www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-noworodkowe.html

W tym momencie moje serce zamarło i zaczął ścigać się w tym samym czasie. Połowa mnie nadzieję, że znaleźli Tonya bezpieczne i zdrowe. Podczas gdy druga połowa po prostu wiedział, że coś strasznego się stało.

harley pasternak dieta

Z wahaniem Pobiegłem do sklepu dół spojrzeń z mojego mieszkania, aby spotkać się z detektywem. Przy drzwiach mężczyzna w niebieskim kolorze, czarne buty i dwa dolarów fryzury zapytał: "Czy Michael Walrath?" "Tak." Odpowiedziałam. Przed mogę dodać coś jeszcze, odpowiedział. "Chodzi o Tonya". Potem pyta mnie, czy chciałbym przyłączyć się do niego w swoim samochodzie.

Raz na wozie detektyw powiedział mi złe wieści ... "Tonya jest martwy!" To zabrzmiało jak pistolet strzela, że ??kapelusz uderzył mnie prosto między oczy ... "Tonya Is Dead!" Niektóre wyroby głęboko w boku mnie już to wiedział, ale nie był pocieszeniem. Moja żona zniknęła. Kobieta, którą kocham zniknęła. Kobieta że byłem tak zły dzień wcześniej nie było.

harley pasternak dieta

Jeśli można jedynie zrealizować boli, panika, smutek i poczucie winy czułem w tym momencie. Po tym wszystkim co zostawił w stanie gniewu. I podniósł ręce w powietrze i krzyczeć do Boga. "Proszę wziąć tę kobietę z dala ode mnie!" I nie opuścił nawet pożegnania i powiedzieć jej, że ją kocham. Ona przepadła!

Nie będę wchodzić w szczegóły tego, co się z nią stało tutaj. Powiem tylko, że to nie z przyczyn naturalnych, ani przez jej własną ręką, i to było bardzo brutalne.

Nie Nie winię Boga. Ja też nie winię siebie.
Artykuł dzięki: