harley quinn smith

Zero Turn Kosiarki do trawy - kupić dla stoczni

Chcesz mieć świetnie wyglądające i dobrze przycięty stoczni, ale nienawidzę idei robi wszystko, obrzeża i cięcia ręcznie? Odpowiedzią na Twój problem może leżeć w świecie zero turn kosiarki do trawy. Zero kosiarki do trawy kolej jadą kosiarki, które mogą skręcić w prawo wokół, 180 stopni w ciągu we własnej długości ciała. Może w rzeczywistości przejść tuż w pełnym zakresie 360 ??stopni koła.

były pierwotnie przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Zero kosiarki do trawy z przełomu ich niezwykłą zwrotność, pozwoliły wykonawców krajobrazowych i golf ludzi konserwacji wyciąć aż przeciw i wokół przeszkód bez konieczności wysiąść kosiarkę i wykonywać żadnej przycinania.

Kosiarki te działają jak spychacz lub zbiornika w sposób mogą skręcić w prawo z powrotem na siebie. Choć spychacze i zbiorniki używać bieżniki kontrolować ich ruch, a kosiarka zero turn wykorzystuje swoje tylne koła, zasada jest taka sama. Zmieniając wielkość i kierunek siły napędowej stosowany do każdego koła, można kontrolować ruchy urządzenia.

Na przykład, jeśli oba tylne koła napędowe kosiarki poruszają się do przodu z tą samą prędkością, kosiarka będzie iść do przodu w linii prostej. Jeżeli jedno koło porusza się trochę wolniej niż inne, kosiarka będzie toczyć się w kierunku wolniej dzieje koła. A jeśli chcesz kosiarka toczyć się w półkolu, tak aby jedno koło cofania jak inne porusza się do przodu.

Normalnie zerowe kosiarki do trawy kolej ma dwa tylne koła napędowe połączone z hydrostatyczną skrzynią biegów, która jest, co przekształca moc silnika pod ciśnieniem hydraulicznym. To z kolei przesuwa kosiarkę i kontroluje jego przebieg. Kosiarki moce silnika pompy, która wywiera nacisk na płyn hydrauliczny, a płyn pod ciśnieniem pomaga napędzać koła. We wczesnych wersjach zero turn kosiarki do trawy, operator kontrolowana prędkość i kierunek kosiarki przesuwając parę dźwigni. Nowsze kosiarki użyciu joysticka, kierownica typu motocykla, a nawet kierownicy, aby zapewnić kontrolę.

Były one początkowo do zastosowań przemysłowych, gdzie niezawodność i czas podtrzymania są ważnymi cechami. Kosiarki Producenci twierdzą, że bardzo rzadko mają one żadnych problemów serwisowych związanych z pompami hydraulicznymi. Podobnie jak zwykła kosiarka właściwie utrzymując silnik i utrzymanie koszącego czyste powinny gwarantować, że zero turn kosiarki zapewniają wiele lat służby. Wygoda kosiarki zera kolei ma swoją cenę.

Artykuł dzięki: