harley road king custom

harley road king custom

Nigdy nie prosić Boga o coś, czego nie są gotowe do odbioru

Jest to prawdziwa historia wydarzeń, które miały miejsce tego dnia są prawdziwe iw żaden sposób wykonanej ani przesadzone.

Budząc się rano czerwca 1999 pierwsze siedem dni przed żoną Tonya 27 roku życia było dość dużo jak każdy inny rano. Byłem jeszcze trochę zmęczony, bo miałem do późna w nocy. Ale w sumie to zaczęło się ok. Nie wiem, wydarzeń, które miały nastąpić później tego samego dnia wpłynęłoby na moje życie na zawsze?

windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/drzwi

Teraz, zanim przejdziemy dalej, pozwól mi wyjaśnić trochę o mojej żonie. Tonya była młoda kobieta z 26 lat. Ona walczyła od dłuższego czasu z alkoholizmu, narkomanii, depresji i zaburzeń psychicznych znany jako zaburzenia schizoafektywne, który był na dobrej drodze do stania się pełnowartościowy schizofrenii.

W przypadku, gdy nie jesteś zaznajomiony z zaburzenia schizoafektywne. Najbardziej rozpowszechnionymi funkcje są depresja, omamy i urojenia.

Tonya robiła wspaniałe chociaż, brała jej leki i był epizod wolnego od dłuższego czasu. Miała nawet udało się zatrzymać drinka i wolnego od narkotyków przez osiem miesięcy. Ale tego ranka zaraz po śniadaniu wszystko zmieniło.

I właśnie usuwane ze stołu i poszedł do sypialni, aby dokładnie Tonya siedzi na łóżku drżenie i płacz, w panice.

Zapytałem ją, co się stało. Jej odpowiedź sprawiła, że ??moja umywalka serca i po prostu samolot mnie zszokował.

Ona odpowiedziała: "Jestem martwy." Raczej szoku z jej odpowiedzi zapytałam, o czym ty mówisz. Ona nie wydaje się zrozumieć moje pytanie i kontynuowane. "Ja żyję i tak jest mój ojciec i włożyli plecach ze sobą za pomocą swoich części ciała."

Uświadomiłem sobie wówczas, co się dzieje. Miała halucynacje. Stała się urojenia.

Usiadłam na łóżku obok niej i wziął ją za rękę i zapewnił ją, że była bardzo żywa i tak był jej ojcem.

Artykuł dzięki: nasza strona internetowa