harley davidson electra glide

harley davidson electra glide Doprowadzić lekki deszcz narzędzi, aby przygotować się do wytrącania wynoszącej od posypki do ulewy. Również mieć pewność, że obejmują odzieży wierzchniej z wkładką wiatrem. Jazda w temperaturach, które są tylko nieznacznie Crisp stworzy prywatnego czynnik zimny wiatr.

4. gadżety

Co współczesne życie i nowoczesne wycieczki będzie jak bez naszych ulubionych gadżetów? Co do zasady, jeśli Twój rower ma wystarczająco dużo miejsca, a bateria może oszczędzić wystarczającą moc, przynoszą tyle gadżetów, jak dusza zapragnie. Jednak należy pamiętać, że im więcej masz ze sobą w podróż, tym bardziej trzeba śledzić. Można stwierdzić, że wprowadzenie dodatkowych gadżetów nie jest warte wysiłku tworzą.

5. Roboty

Poza podstawami, oto niektóre must-have rzeczy podczas każdej podróży drogowego motocykla:

oCamera

oCharger

oEarplugs

harley davidson electra glide

oelectric kamizelki

ogloves (ciepło / zimno)

omaps

kluczem ospare

osunglasses

osunscreen

Ponadto, wprowadzają dodatkowe elementy, które będą potrzebne dla Twojego motocykla, takie jak podstawowy zestaw narzędzi bramy garażowe gdynia i części zamiennych. Nie żałuje jeśli się losowi w szczerym polu, bez żadnych oznak cywilizacji w zasięgu wzroku.

Przygotowując się do jakiejkolwiek drogi motocykl podróży, nie wiedząc, co przynieść może być równie ważne jak wiedząc, co przyniesie. Przynieś wszystko, czego potrzebujesz, dzięki czemu można zostawić swoje obawy!

Artykuł dzięki: