harley electra waga

harley electra waga

Stare Koszulki można poddać recyklingowi

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co zrobić ze starych, zużytych bluzy? Osoby odkryli, że nie powinny być wyrzucane lub przekazane, ponieważ istnieją wielkie zastosowań stare, zużyte bluzy.

Bluzy można poddać recyklingowi, dzięki czemu są one włączone w coś nowego, co może być przydatne.http://adwokatsprawykarne.pl/prawnik-adwokat-gdansk/ Bluzy można pociąć kształcie ośmiokąta, tak że mogą być zszyte razem tworzyć wspaniałe kołdry. Zacznij poprzez odcięcie ramionach swojej bluzy, a następnie kontynuować hurtownia taniej odzieży męskiej przez obcięcie górnej i dolnej z dysku bluzy. Teraz to, co pozostaje, to tylko ciało, który jest zbliżony do kształtu kwadratu, który musi być włączona wewnątrz na zewnątrz tak, że prawa strona jest skierowana do góry.

Rozpocznij wycinanie trzy calowe kwadraty z każdego rogu, co pozostałe bluzy, następnie dwa z wycięć i uszyć je razem tak, że odpowiednie boki są razem. Kiedy już szyte je razem muszą być wywrócone na drugą stronę. Jak można nadal szyje te wycięcia razem ustawić je na bok, aż uzbierasz wystarczająco uszyć je wszystkie razem. Weź szablon prostokąt, aby upewnić się, że wszystkie elementy są wycinane jak najbardziej równomiernie.

Kontynuować cięcie każdej drużynie trzy cale w górę iw około trzech czwartych cala, które stworzą falbanki na brzegach. Związać cały falbanki ze sobą w luźny węzeł tak, że mogą one być zamocowane do obu boków. Kiedy już przywiązany wszystkie fanaberie razem w luźne węzłów po obu stronach, to masz ładne ręcznie robione kołdrę lub koc, które jest idealne dla Twojego domu trzymać zwierzę do spania. Albo można kontynuować przez wycięcie paska bluzy w długi prostokąt następnie frill krawędzie do tworzenia małych szaliki dla dzieci.

Rękawy że wycięte mogą stać się wspaniałymi szmaty do czyszczenia lub szmat do polerowania mebli z przecinając rękawy na pół.
Artykuł dzięki: sprawdź ofertę na stronie internetowej