harley heritage dane techniczne

harley heritage dane techniczne

Nadal miał dzieci. A nabywca sadzie było obfite, co pozwala nam żyć w domu. Oczywiście, kupujący wiedzieli, że nie skorzystać z jego hojności, więc zaczęliśmy poważnie szuka innego domu.

Przyjrzeliśmy się wielu domów do kupienia. Przyjrzeliśmy się wielu miejsc do życia. Nic kliknięciu.

harley heritage dane techniczne

Wreszcie, podpisał leasingowych w mieście, w którym nasza najmłodsza córka skończeniu ostatniego roku studiów.naprawy wind Wybraliśmy się na krótki termin pracy, spotkałem wspaniałych ludzi, i odwiedził różne kościoły. Nasza najstarsza córka odwiedził z Kalifornii. Na szczęście, wynajem domu było tylko kilka godzin z dala od gdzie wcześniej mieszkał, dzięki czemu łatwiej znaleźć Bryan. Ten ostatni rok okazał się "puste gniazdo" nie miałoby sensu, ale pełne znaczenia, zwiększonych potrzeb.

Gdy patrzę na dzieci, widzę przestrzeń w toku. Nigdy nie brakowało ich młodszych lat, ponieważ istotą każdy torby foliowe dzień ich życia jest wciąż żywe. Niewinność ich niemowlęctwa, The spokój, otwartość i radość rozszerzył się ze zmianami. Wzrost obejmuje wszystkie te cechy, plus dojrzałość, kreatywność, mądrość, siłę, cel, i tak dalej. Przypisuję tę duchową i uzdrowienie, zrozumienie tego co Chrystus Jezus nauczał: "Wy jesteście światłem świata. Miasto na wzgórzu nie może być ukryte ... niech świeci wasze światło przed ludźmi w taki sposób, że mogą zobaczyć wasze dobre uczynki i chwalili ojca waszego, który jest w niebie. " (Mat. 05:14 16)

harley heritage dane techniczne

Podczas tego ostatniego roku, okazało się działki, na których można zbudować dom. Trzy tysiące mil. Kiedy powiedzieliśmy dziewczyny, tarzali oczy i uśmiechnął się. Bryan miał sceptycyzm, ale uczynił wielki wysiłek, aby zaufać, że nie będzie go opuścić. Na dodatek, mój mąż i ja zdecydowaliśmy się sprzedać wszystko i jechać naszym motocykle trzy tysiące mil do naszej nowej skoczni.

Przyjechaliśmy tutaj kilka miesięcy temu.
Artykuł dzięki: sklep z meblami dziecięcymi