harley owners group

harley owners group

Superbohaterowie i Ich Super Cars

Will Smith w opublikowanym niedawno Hancock pomimo (superbohater leci w tym jednym, więc nie ma super samochód tutaj), na ogół, zawsze można skojarzyć superbohaterów z super samochodów one afiszować - czy to Batmana Batmobil lub X-jet Blackbird lub nawet, Harley z Ghost Rider. Innowacyjne umysły Koszulka wykonana te oznaczają maszyny nie pozostawić kamienia na kamieniu, a wyposażenie i konstrukcja tych super auta najprawdopodobniej będzie pasować do twoich najdzikszych fantazji samochodowych.ubezpieczenie samochodowe oc

harley owners group

Weźmy dogłębnie na niektóre z najbardziej popularnych super samochodów, ale proszę pamiętać, że wszystkie dane mamy zamiar omówić są fikcyjne i są wytworem wyobraźni twórcy!

harley owners group

Najpierw, Batmobil - wierny rumak z Dark Knight nie trzeba przedstawiać. Z zbroja powlekaną podwozie i rakiet Boost włączony silnik o wysokiej wydajności uzupełnione specjalnych urządzeń i broni zamontowany Batmobil jest motorem napędowym o dobrej przestrzeni do manewrowania i odporny na ataki wroga i przeszkód. Aby dodać do tych funkcji, są też te dodatkowe małe bryłki jak kryminalistycznych Kit, maleńkim helikoptera, oraz zdalnego komputera powiązania okna drewniane zielona góra z Batcave. Batmobil jest też często określana jako napędzane przez wytwarzanie energii jądrowej.

Następnie dochodzimy do X-Men. Uzbrojony w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki uprzejmości dr Xavier, X-men używać fikcyjnego samolotów, Blackbird (później jako X-jet). To był dość oczywisty sposób wzorowany na Lockheed SR-71 Blackbird, dalekiego zasięgu, strategicznego rozpoznawczych samolotów. Oryginalna linia statek powietrzny był w służbie od ponad trzydziestu lat - od 1964 do 1998, w którym 32 modeli samolotów zostały utworzone. Wersja X-men of kos był inny na kilka ważnych aspektów - X-Jet może pomieścić wielu pasażerów i zostało zmodyfikowane do "pionowego startu i lądowania.

Artykuł dzięki: