harley benton opinie

No Comments

Serwisy

harley benton opinie

Po wypadku samochodowym - 8 rzeczy nie powiedzieć swoim Insurance Company

Jeśli były w wypadku samochodowym, w jakiejkolwiek formie, jaką musisz firmę ubezpieczeniową, aby pomóc zapłacić rachunki związane z urazami i naprawy samochodu. Jeśli chcesz, aby zmaksymalizować ilość otrzymałeś po wypadku, czytaj poniżej 8 rzeczy, których nie powinien powiedzieć do swojej firmy ubezpieczeniowej.

1 - Wszystko od razu po wypadku

Firma ubezpieczeniowa nie jest twoim przyjacielem i nie powinien być na liście pierwszych ludzi, aby powiadomić, że byliście w wypadku. Natychmiast po wypadku może być przeciążony, przestraszony, a nawet zły, a to może wpływać na to, co pamiętam i jak to powiedzieć. Jeśli jesteś ranny, udać się do szpitala. Jest dużo czasu, aby połączyć się z agentem później po przeczytaniu przez resztę tej listy.

2 - "Moim torby bawełniane zdaniem ..." "Myślę, że ..."

Nie przypuszczam lub oszacowania czegokolwiek. Jeśli nie gapili się na prędkościomierzu w momencie wypadku (być może były i dlatego jesteś rozbity), tak naprawdę nie wiemy, z jaką prędkością byłeś podróży. Chyba, że ??zmierzona odległość jesteś z tym drugim samochodzie, tak naprawdę nie wiem, więc nie sądzę. Co powiesz regulator ubezpieczenia mogą być wykorzystane przeciwko tobie przez sugerując, że jechali zbyt szybko lub powinien mieć wystarczająco dużo czasu, aby zatrzymać. On / Ona zadawania pytań wielokrotnie i na różne sposoby, które chcą, aby dokonać oszacowania. Nie rób tego. Wystarczy dostarczyć faktów, które znasz.

3 - "To była moja wina." "Przepraszam."

Nie mów, że zrobił coś, czego nie powinien mieć albo przeprosić za nic. Nawet jeśli były winy, drugi kierowca może ma równe winę czy jest jeszcze winę za spowodowanie wypadku. To odnosi się do tego, co powiesz na policję lub inny kierowca tuż po wypadku też.
Artykuł dzięki: