harley davidson allegro

harley davidson allegro

Moje zachowanie w tej ostatniej aferze był szczególnie niepokojące. Ona nie pozwoliła sobie zakochać się ze mną, a ja nie poradzić, że tak dobrze. To pokazało. Dlaczego tak silnie emocjonalny dysonans zakłócania? Każdego dnia stracę zaufanie do czegoś innego; listonosz, mój golf huśtawka, wschodzące słońce. Chciałbym zacząć się obracać, ponieważ list śmieci za darmo dwunastu płyt CD błędnie moje imię! Miałem dni, a nawet tygodni, od pomyłka po pomyłka, podobnie jak wszechświat próbuje zrobić punkt. Jeden dzień w szczególności miałem straszny czas. Miałem złamanie wiertła, wpadając kolanem, sprzedając akcje po prostu zobaczyć go podskoczyć o 30% w dwa dni później, nie może oznaczać wartości gdzieś, a potem byłem sam na Walentynki.

harley davidson allegro

To był najbardziej intensywny związek nigdy nie było. I biorę za dodatkowy dowód, że co dowiedziałem rzeczywiście był dla mnie i niewiele miał z nią zrobić. Była katalizatorem mojej podróży, działając jako lustro lub gremium. W całym tym odcinku, Podniosłem jedną książkę duchową po drugim; Celestine Visions; Seat duszy; Cztery Umowy; Bóg na Harley. Znalazłam ukojenie w skałach - duchowe wibracje koją moją duszę. Miałem moje dłonie przeczytać mój wykres mapach i moje numery numerologied. Chciałbym siedzieć i słuchać tej płyty, podczas gdy moi bębnów wizje zajęło mi pływanie z gigantycznej jaszczurki Gecko (moja wybrana totem zwierząt w czasie). Jeesh! Czy ta miłość jak luteranie nauczył mnie?

harley davidson allegro

Podobnie jak większość ludzi w środku zawirowań, wiedziałem, że mogę dostać się. Znajomy powiedział kiedyś mogła poradzić sobie z rozpadu związku. Było to łatwiejsze w obsłudze niż odrzucenie intymności, bo miała większe doświadczenie w awarii. Cóż, nie jest to dobra rzecz do powiedzenia o tym, jak żyć i uczyć się w 21 wieku (chociaż ona rzeczywiście powiedział, że pod koniec 20 wieku).

Artykuł dzięki: