harley davidson iron 883

harley davidson iron 883

Podczas I wojny światowej sam, przedsiębiorstwo dostarczyło 20.000 motocykli dla wojska, a kontynuował ją na drugą wojną. Spółka zaprzestała produkcji swoich motocykli cywilnych w celu Komisji swoje rowery do celów wojskowych. To, co czyni markę Harley-Davidson niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych oraz z amerykańskiego wojska, ze względu na ich zaangażowanie w dostarczanie rowery dla wojny. To niesamowita forma patriotyzmu, który sprawia, że ??to, co dzisiaj.

Spółka doświadczyła niewielki upadek na początku 1970 roku, kiedy firma została wykupiona przez AMF (amerykański maszyn i odlewnia). Niektóre mniej niż pożądane motocykle były produkowane w tym czasie, dzięki strajku pracy, że uszkodzony reputacji tego niegdyś wspaniałego firmy, która koncentruje się na jakości i wysokich standardów. Sprawy wyglądały w latach 80-tych, kiedy Willie G. Davidson i Vaughn Beals i ich inwestorów przejął firmę i zaczął łącząc wysiłki z tym z Sturgis. Produkcja poprawie, podobnie jak jakość, a firma odzyskała popularność.

Firma nadal dostarcza wysokiej jakości rowery z fascynującą historią i nadal jest jednym z najbardziej znanych marek motocykli na całym świecie. Dominuje świat motocyklowy, co stanowi ponad 60% motocykli na drodze w Ameryce dzisiaj. Firma istnieje już od ponad stu lat i stał się rozpoznawalną marką na całym świecie. Dopóki spółka nadal rozwijać się na jakości części, mechaników, i wspaniałe wzory, Harley-Davidson ma jasną i obiecującą przyszłość przed nami.

Artykuł dzięki: e-tort.pl/83-torty-urodzinowe-warszawa